Nezařazené · Tipy a recenze

Recenze knih: Coolinářka

Ve spolupráci s nakladatelstvím Albatros bych vám dnes ráda představila jednu předvánoční novinku, a tou je kuchařka od Svatavy Vaškové, která píše blog Coolinářka.

Recenze knih: Coolinářka | reBarbora's kitchen

Na Coolinářky blog jsem narazila až loni, náhodně, ale o to víc jsem si ji oblíbila, proto mi udělalo velikou radost recenzovat právě tuto knihu.

Kdo čte blog Coolinářka, ten asi ví, co od knihy očekávat. Coolinářka, to jsou hlavně přenádherné fotografie a snadné, leč velice efektivní recepty. Tato kuchařka patří přesně k těm, které v kuchyni opravdu využijete naplno. Dnes jsou často kuchařky plné exotických ingrediencí, což samozřejmě není vůbec na škodu, ale kdo s nimi běžně vaří, že ano..

Kniha je na úžasném lesklém papíru, což se v kuchyni velice hodí :D. Co už mi přijde méně praktické do kuchyně je vazba, je měkká a kniha nedrží otevřená. Na druhou stranu desky jsou velice efektivně dělané, nápis „Coolinářka“ je reliéfní, což se mi velice líbí, je to originální :). Desky mají i klopy, kde najdete Svatavy rodinné fotografie.

Ostatně rodinnými fotografiemi je kniha celá protkána. A každou kapitolu Svatava i uvádí, takže z celé kuchařky nádherně dýchá rodinná atmosféra.

Recenze knih: Coolinářka | reBarbora's kitchen

Recepty jsou v knize děleny do čtyř kategorií, a to podle ročních období – jaro, léto, podzim a zima. Takže stačí jen listovat aktuálními kategoriemi, když chcete uvařit něco ze sezónní suroviny.

Recepty jsou opravdu snadné a zvládne je uvařit každý, i přesto ale mají šmrnc.

Podle mého vkusu je to jedna z nejpovedenějších kuchařek a rozhodně by vám neměla chybět ve sbírce. Přiznám se, že já strašně ráda tou kuchařkou i jen listuji a prohlížím ty překrásné fotky :).

Přidat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.