Nezařazené

KNIHA „JEDLÉ DÁRKY“ Objednávky

Jedlé dárky pro každou příležitost i roční období. Jedlé dárky, které jsou tak dobré, že si je budete s radostí dělat i sami pro sebe. Sladké i slané, vegetariánské i masové, na lžičku i k dalšímu zpracování. Prostě pro každého! 

Jedlé dárky mě vždycky bavily, ať už je to dort nebo nějaká dobrota do skleničky. I kdyby to měla být maličkost, která vám zabere pár minut, i tak mi přijde krásné s láskou sám pro někoho něco připravit. A já připravovala od nepaměti, až z toho vznikla kniha :). Kniha vychází oficiálně 23.10. a již nyní si ji můžete u mě předobjednat. Rozesílat budu ihned, po vydání.

A proč si ji objednat právě u mě?  Knihu můžete mít i s věnováním a také k ní dostanete malé poděkování ❤. Zakoupit ji ale samozřejmě můžete i v každém větším knihkupectví, jak kamenném, tak internetovém, ale nebudu vám lhát, koupí v obchodě podporujete daný obchod a nakladatelství, koupí u mě, podporujete nakladatelství, ale už trochu i mě a tedy pokud budete chtít moji práci podpořit, budu vám neskonale vděčná ❤.

Objednávky probíhají prozatím přes email. 
Na email rebarboraskitchen@seznam.cz mi napište vaši adresu a kolik kusů si přejete. A také zda chcete věnování a pro koho. Obratem vám pošlu podklady k platbě. Po 23.10. 2017 budu knihy rozesílat.

Ukázky z knihy - Jedlé dárky od rebarboraskitchen

Cena: 299 kč  – 285 kč 

Informace o knize:

Dobrůtky v krásném balení – ideální osobní dárek připravený od srdce!

Tato kniha vám bude cenným pomocníkem a rádcem, abyste mohli obdarovat své blízké něčím, co jste pro ně vytvořili sami a s láskou. Podle této knihy můžete vyrobit desítky takových dárků. Naleznete zde recepty na sušenky, krekry, pralinky, likéry, paštiky, jerky, omáčky, nakládané potraviny, ochucené cukry a soli, netradiční marmelády, sirupy, léčivé čaje, bonbony, sirupy… Autorka také přidala kapitolu o tom, jak výrobky lákavě zabalit. Je známou českou food blogerkou – rebarboraskitchen.com.

  • Počet stran: 152
  • Vazba: pevná
  • Rozměr: 167×225 mm
  • Jazyk: český
  • ISBN: 9788026416456
  • Rok vydání: 2017
  • Věkové doporučení: 14+
  • Naše katalogové číslo: 282184

Ukázky z knihy:

 

 

 

 

Pokud máte další otázky, neváhejte mě kontaktovat ♥

 

A protože ke knihám patří i záložky a protože mě baví je vyrábět, pár vám jich sem dám na ukázku. Pokud byste o ně měli zájem, tak je sem přihodím. Cena je 155 kč a na těch bez přívěsků, ještě bude sklíčko, ještě to není finální podoba.

 

 

 

 

1 komentář: „KNIHA „JEDLÉ DÁRKY“ Objednávky

Přidat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.