Nezařazené · Tipy a recenze

Vajíčková kuchařka

Je mi nesmírnou ctí, že vám mohu představit mou novou knihu Vajíčková kuchařka. Jak už název napovídá, recepty v ní jsou postaveny na vejcích. A to bylo něco pro mě :). Vajíčka miluju v jakékoliv podobě, ať už jen tak samotné uvařené, v různých slaných pokrmech a nebo dezerty z vajíček, takže tvorbu této knihy jsem si opravdu užívala a pevně doufám, že to mé nadšení a láska, s kterou jsem knihu tvořila, z ní bude poznat ♥.

0054082351_kz0398 Vajickova kucharka-velka

Do knihy se nakonec vešlo na 80 receptů a to jak recepty snídaňové, poněvadž s těmi jsou vajíčka spojena snad nejvíc, tak i polévky, hlavní jídla a mé oblíbené dezerty. Zbožňuji dezerty, které stojí a padají na vejcích! No vy byste snad odolali čokoládové pěně nebo poctivému žloutkovému věnečku?! A samozřejmě zde najdete i úplné základy, od kterých se vše odvozuje. Vše do podrobna popsáno, by vás při přípravě nemohlo nic překvapit a s uvedením i několika dalších alternativ, jak jídlo posunout zase dál. A kdyby vás přece jen něco překvapilo? Napište mi! Budu se těšit ♥. Těším se i na každou vaši zpětnou vazbu a budu moc ráda i za fotky, když něco podle mě uvaříte.

Knihu si můžete zakoupit přímo u mě. 
Ráda vám do ní napíšu i věnování, pokud si budete přát. 

Objednávky probíhají prozatím přes email.
Na email rebarboraskitchen@seznam.cz mi napište vaši adresu a kolik kusů 
si přejete. A také zda chcete věnování a pro koho. 
Obratem vám pošlu podklady k platbě.

Cena: 299 kč  – 280 kč  + poštovné

lrm_export_111955614675594_20200407_063415439-208308242.jpeg

Informace o knize:

80 receptů! České i zahraniční, tradiční i autorské, obyčejné i opravdu luxusní – vždy však vaječné!

80 receptů! České i zahraniční, tradiční i autorské, obyčejné i opravdu luxusní – vždy však vaječné!

Vejce je geniální superpotravina, se kterou se dá v kuchyni vykouzlit spousta báječných pokrmů – od snídaně až po večeři – včetně polévek, dezertů a nápojů. Hromadu z nich naleznete v této knize známé české foodblogerky reBarbora´s kitchen, která umí nejen úžasně vařit, ale i fotit.

Barbora Říhová (rebarboraskitchen.com) sbírá a shromažďuje zajímavé recepty, aby je pak s drobnými obměnami předávala dál svým sledujícím na blogu i Facebooku. Miluje maso i sladkosti a protože je kreativní, umí jídla krásně naaranžovat, servírovat a případně i zabalit – proto již před časem napsala inspirující a užitečnou knihu Jedlé dárky.

  • Počet stran: 160
  • Vazba: pevná
  • Rozměr: 167×225 mm
  • Hmotnost: 0,538 g
  • Jazyk: český
  • EAN 9788026430780
  • Datum vydání: 02.04.2020
  • Nakladatelství: CPRESS
  • Žánr: moderní kuchařky

Ukázky z knihy:

 

 

 

 

A proč si ji objednat právě u mě? Knihu můžete mít i s věnováním a také k ní dostanete malé poděkování ❤. Zakoupit ji ale samozřejmě můžete i v každém větším knihkupectví, jak kamenném, tak internetovém, ale nebudu vám lhát, koupí v obchodě podporujete daný obchod a nakladatelství, koupí u mě, podporujete nakladatelství, ale už trochu i mě a tedy pokud budete chtít moji práci podpořit, budu vám neskonale vděčná ❤.

Přidat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.