Nezařazené

Blogerka roku – Czech Blog Awards

Kdo sleduje nějaké české blogy, tak ví, že toto období patří anketě Blogerka roku, nově přejmenované na Czech Blog Awards. Vykoukne to na vás z každého blogu. A já nakonec nebudu výjimka, i když původně jsem tenhle článek ani psát nechtěla, je to velice spontánní :).

Tuhle anketu jsem vždycky sledovala z pozice diváka, přiznám se, že vždycky jsem se orientovala jen co se týče food blogů :). Před rokem by mě nenapadlo, že nakonec se v té anketě objevím i jako účastník/soutěžící.

Myšlenky na blog jsem nosila v hlavě hodně dlouho, ale pořád jsem si říkala, že to nemá smysl, vždyt je u nás tolik skvělých food blogerek. Až nakonec ta touha byla tak velká, že jsem se k tomu odhodlala. A jsem tomu teď velice ráda :). Ohromně mě to baví a naplňuje, mám spoustu plánů i snů, co se blogu týče a jsem vděčná za každého čtenáře i za každý feedback, kterým mi dáváte vědět, že má smysl, že jsem se do toho pustila.

A pokud mě chcete v anketě podpořit a poslat mi hlas, budu vám neskonale vděčná :). Už umístění v nominacích, kde jsem v kategorii Cosmo objev, je pro mě takový svátek :D, ani jsem v to nedoufala a udělalo mi to nesmírnou radost! Ale upřímně, kdo by se nechtěl objevit i na nějakém pěkném místě, že :). A tak vám přikládám link na hlasování a pokud se vám u mě na blogu líbí, budu ráda, když mi ten hlas pošlete. Hlas je pak třeba ještě v mailu potvrdit, by byl platný.

Děkuji všem co mě čtete, hlasujícím i těm, kteří máte v anketě jiného favorita ♥..

 Hlasování začněte kliknutím na obrázek (nebo link v článku) ⇓

8c56577a-1323-40cd-a790-ff2d79a2111b_medium

 

Přidat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.