Nezařazené · Tipy a recenze

Recenze knih: Krásné Vánoce – Svatava Vašková

Milujete Vánoce nebo se potřebujete dostat do té správné vánoční nálady? K tomu vám může být nápomocna kniha Krásné Vánoce, kterou loni vydalo nakladatelství Albatros

Svatava Vašková alias Coolinářka, je úspěšnou autorkou několika kuchařských knih. Nyní se dala dohromady s dalšími 16ti blogerkami a připravily tuto překrásnou publikaci, která vás provede celým vánoční obdobím, od začátku adventu až po Silvestra.

„Advent je kouzelné období které není jen o přípravách a čekání na Ježíška ale hlavně o domácí pohodě“. Lucie Nesto

V knize najdete tipy vskutku velmi rozmanité. Nechybí zde samozřejmě mnoho receptů, ať už na cukroví, další vánoční sladkosti, dárky, ale i silvestrovské pohoštění či vánoční večeři. Nebo si podle knihy můžete připravit například lahodnou horkou čokoládu a užívat si své vánoční hyge.

Jak už jsem zmínila, tato kniha vás provede celým adventem a k tomu patří samozřejmě výzdoba. Tipů, jak si rychle, snadno a z dostupných věciček připravit vánoční výzdobu, svícny, věnce, nebo i ozdobičky na stromek je tu nespočet.

V knize nechybí ani tipy, jak si Vánoce co nejvíce užít, nebo jak si správně zorganizovat předvánoční čas, abyste si jej mohli vychutnávat v klidu a pohodě.

Vydalo vydavatelství Fragment pod nakladatelstvím Albatros, kde ji také můžete zakoupit.

Recenze vznikla ve spolupráci s Albatros media ❤

Přidat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.