Tipy a recenze

Recenze knih: Moje sváteční pečení – Josef Maršálek

Známý cukrář Josef Maršálek vydal letos pod nakladatelstvím Albatros už svou druhou publikaci, a je opět stejně výjimečná jako sám Josef. Pokud rádi zkoušíte nové a neotřelé chutě, je kniha Moje sváteční pečení pro vás to pravé.

6 pohádek, 6 dní, 6 kaitol a v každém z nich 10 receptů. Recepty Josefa Maršálka jsou jako vždy inspirovány jeho bohatými zahraniční zkušenosti. Omámit vás tak může chuť růží, indického čaje, koření, jasmínu, levandule a další nevšední kombinace a chutě.

„V životě musíme chodit s očima dokořán a všímat si drobností. Nikdy nevíte, co vás kdy může inspirovat.“ Josef Maršálek

Jak už název napovídá najdete zde sváteční recepty právě pro tento krásný Vánoční čas. Samozřejmostí je cukroví, které je zde zastoupeno i v tradiční formě, ale hlavně také v moderním kabátku. S Pepou Maršálkem si tak budete moci připravit zcela netradiční perníkovou chaloupku s ovocem a oříšky, zázvorky s růží, včelí úlky s chutí chai a mnohé další.

V knize nechybí ani další vánoční dobroty, jako je štola, vánočka, různé zákusky, sušenky a také velice efektní sladkosti, s Josefem si tak připravíte např. krásné muchomůrky, šišky, růže..

V úvodu knihy najdete i praktické rady, např. jak na různá těsta.

Vydalo vydavatelství Fragment pod nakladatelstvím Albatros, kde ji také můžete zakoupit. Knihu zakoupíte i v běžné obchodní síti.

Recenze vznikla ve spolupráci s nakladatelstvím Albatros media ❤.

Přidat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.