Nezařazené · Tipy a recenze

Tipy na vánoční dárky do kuchyně

BeFunky Collage0

V době loňského adventu jsem vám dávala na blog článek s tipy na vánoční dárky, který měl u vás úspěch. A tak tu mám opět několik tipů, inspirace není nikdy dost, žejo :). Tentokrát vám tipy na dárky přináším ve spolupráci s Favi.cz, to je přímo studnice inspirace!

Znáte Favi? Já na tuhle návykovou stránku narazila kdysi v jedné fejsbůkové skupince zabývající se dekoracemi domova. A na Favi těch dekorací najdete! A nejen dekorací, najdete tam vše do bytu, ať už je to kuchyň, ložnice, koupelna.. Vše pěkně pohromadě a vše si krásně můžete vyselektovat nejen podle druhu zboží, ale i třeba podle stylu, pokud si nejste jistí v kramflecích a nevíte, co k čemu by ladilo. Ale už dost řečí, tady je ta velká dávka inspirace :).

 

Miluju dřevo a kuchyni obzvlášť. Ať už se jedná o doplňky nebo nádobí. Pár stylových dřevěných kousků by rozhodně nemělo chybět v žádné kuchyni.

BeFunkyCollage6A

 

Krom dřeva miluju i starý dyzajn, asi jako každá foodblogerka :D, takže za mě rozhodně i takovéhle kousky nesmí v žádné kuchyni chybět ♥.

BeFunkyCollage7A

 

Máte rádi měkkouše? Měkkouši bývají neoblíbené dárky a nebo taky přímo vyžadované. A nemusí jít jen o hadříčky na sebe. Myslete s hadříčky i na kuchyň!

BeFunkyCollage4A

 

Dodržovat pitný režim je nutnost. Dodržujte jej stylově 🙂

BeFunkyCollage10A

 

Dochucovat se dá různě. Dochucuje každý. Soupravy na dochucování tak patří k oblíbeným dárkům. Favi vám vyhledá hned několik stylů i druhů!

BeFunkyCollage3A

 

Nemáte kuchyň do červena? No a co, když bez té rudé se tak špatně žije!

BeFunkyCollage2A

 

Tady musím vyzdvihnout hlavně to prase. To nám střeží ledničku už léta letoucí. Neunikne mu nikdo!

BeFunkyCollage8A

 

Nezapomínejme ani na děti! I když, přiznejme si to, i mnohý dospělý bude skákat pět metrů vysoko, když pod stromečkem najde hrneček s Mumínkem ♥, no že jo mám pravdu? 

BeFunkyCollage1B

 

A když tipy na vánoční dárky, nesmí chybět vánoční tématika. Takové kakao v hrnečku s panem perníčkem, k tomu cukroví a sníh za oknem.. ach!

BeFunkyCollage9A

Vybrali jste si? A nebo snad ne? V obou případech pro vás mám řešení! Pokud se vám něco líbí, mrkněte do mého profilu na Favi, kde najdete i kde co koupit a kolik to stojí. A pokud jste si nevybrali, mrkněte ke mně taky, páč jako správný nakupovací maniak tam mám ještě stovky dalších uložených tipů! Tak. Příjemné nakupování! ♥

Můj profil na Favi

Přidat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.