Tipy a recenze

Testování: „Sada na vánoční pečení“ od Edibles

Byla jsem oslovena firmou Bread.cz / Edibles.eu, bych vyzkoušela jejich nové sady na pečení. Dělají je ve spolupráci s Tescomou, kterou já miluju, takže to byl pro mě jeden z hlavních faktorů proč na to kývnout.

Testování: "Sada na vánoční pečení" od Edibles | reBarbora's kitchen

Sada na pečení obsahuje 1 kg hotového těsta – buď linecké nebo na perníčky, pak sadu vykrajovátek právě od Tescomy a sadu zdobících oplatek na pečení, které Bread vyrábí. Jejich oplatky trochu znám z Hostivařského chleba a jsou super. A na perníčky mi to přišlo jako skvělý nápad. Ne každý umí zdobit perníčky a baví ho, ne každý na to má čas a trpělivost a na to jsou tyhle oplatky skvělé.

 

Oplatky, neboli jedlý papír jsem měla trochu strach, že se budou lámat, drolit. Nestalo se tak, drží krásně a parádně se s nimi pracuje. A na perníčcích vypadají prostě fantasticky. Je to zas taková změna oproti bílkové polevě nebo fondánu. Jen bych možná zkusila udělat i barevné, Vánoce mám ráda barevné a tak by nebylo špatné, kdyby se oplatky dělaly i v nějakých barvách. Jinak jim nemám co vytknout, myslím, že dětem se budou moc líbit, jsou pěkně řezané a mají hezké tvary. Jen je škoda, že nejdou vyrobit i na ostatní vykrajovátka, třeba ze sněhuláka by určitě byly děti nadšené.

Testování: "Sada na vánoční pečení" od Edibles | reBarbora's kitchen

Co se těsta týče, jediná má podmínka, než jsem na testování kývla byla, že těsto použiji svoje, neb prostě nejsem zastánce již připravených kupovaných těst. Naopak jsem dost proti nim. Těsto, které sada obsahuje je dělané z Babiččiny mouky, dále obsahuje mouku žitnou a další přísady, které vidíte na fotce výše. Už když jsem balík otevřela, těsto krásně vonělo. Tak jsem ho nakonec vzala na milost a pár perníčků z něj zkusila. Těsto z kterého já dělám perníčky je naprosto luxusní a všichni mi ho chválí, takže jsem zvyklá na určitý standard a moc jsem od připraveného těsta neočekávala.

S těstem se ale pracovalo velice dobře a i chuťově to nebylo tak hrozné jak jsem čekala, pro gurmány to asi nebude, ale komu se do přípravy těsta nechce, tohohle těsta se nemusí obávat.

Testování: "Sada na vánoční pečení" od Edibles | reBarbora's kitchen

Co se vykrajovátek týče, tam už není moc co dodat, prostě Tescoma :). Tescoma si drží svůj standard a jejich výrobky prostě patří ke špičce. V sadě jsem měla klasická jednotlivá vykrajovátka běžných tvarů, ke kterým je i kroužek na zavěšení. A pak taky plato vykrajovátek, které se jen položí na vyválený plát těsta, přejede se válečkem a máte rovnou vykrájený celý plát. Jak se s tím pracuje se můžete podívat ve videu. Mně osobně více vyhovují jednotlivá vykrajovátka a kovová, na plastová musíte více tlačit, ať vykrájené tvary nemáte „oškubané“.

Testování: "Sada na vánoční pečení" od Edibles | reBarbora's kitchen

Pro pracovně vytížené maminky je sada skvělá věc jak si užít vánoční pečení, ale i pro ty, jenž se nechtějí moc pečení věnovat, ale i tak by rády něco upekly.

Pro více informací o sadách ještě přikládám link na stránky Edibles. A takto krásně vypadají perníčky upečené z této sady.

Testování: "Sada na vánoční pečení" od Edibles | reBarbora's kitchen

Dobrou chuť ♥

 

Přidat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.